PODRÓŻE ENOGASTRONOMICZNE

Chorwacja w 10 dni – 6 wysp, 11 cudownych plaż i 12 nadmorskich miasteczek

Chorwacja w 10 dni
Comments (7)
 1. Krystian pisze:

  Pięknie! Właśnie sam nie wiem czy w tym roku nie wybierzemy się do Chorwacji. Wszystko jednak zależy jak rozłożą się nasze plany urlopowe. Ale jesteśmy dobrej myśli!:)

 2. Szymon pisze:

  w Chorwacji byliśmy 2 lata temu – w zasadzie to przy okazji większego roadtripa po krajach bałkańskich. Widzieliśmy tylko okolice Dubrownika (no i tranzytowo, Slawonię z Bośni do Serbii). Było pięknie, ale chyba lepiej jest poza sezonem… jednak w sezonie (to akurat była końcówka lipca) jak dla mnie jest za dużo ludzi + niestety, Chorwacja to chyba jeden z najdroższych krajów Bałkanów, ceny jak we Włoszech. Dla mnie sąsiednie Bośnia i Czarnogóra są o wiele fajniejsze 🙂 (ale do Chorwacji na pewno jeszcze wrócę, chociażby zobaczyć wnętrze kraju i przekonać się, jak wygląda wybrzeże poza głównym sezonem)

 3. traveLover pisze:

  super zdjęcia 🙂 Chorwacja jest pięka, tez nie słyszałam aby ktoś narzekał po takich wakacjach 🙂

 4. W Chorwacji bylam podad 10 lat temu, ale chetnie bym tam jeszcze kiedys wrocila 🙂

 5. Natalia pisze:

  Chorwację najlepiej zwiedzać jachtem! Kilkukrotnie miałam taka przyjemność i stwierdzam, ze nie ma lepszych wakacji! A widoki przy zachodzie słońca pomiędzy tymi wszystkimi wysepkami- bajka!

 6. Klaudia pisze:

  CHorwacja jest cudowna!! Za ponad tydzień znowu tam jadę i nie mogę się już doczekać 🙂 Cudowne zdjęcia! <3 Pozdrawiam

 7. MAGDA pisze:

  Słyszałam jak Ty wiele dobrego o Chorwacji i jeszcze sìę tam nie wybrałam, ale wybiorę. Liczę, że niebawem. Plaże wyglądają obłędnie. Czekam na szczegóły 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *