Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Lipiec 2017
55EUR

Friuli Wenecja Julijska – Włochy – Dinner Show

Lipiec 4 godz.20:00- 23:00
astello di Spessa di Capriva del Friuli, Capriva del Friuli
Capriva del Friuli, Friuli Wenecja Julijska Włochy
+ Google Map
Grado_6_2013

4 lipca w XI-wiecznym zamku Spessa, w którym dziś mieści się elegancki resort, w regionie Friuli Wenecja Julijska odbędzie się enogastronomiczny event, dinner show, w którym weźmie udział 21 szefów kuchni z najlepszych restauracji we Włoszech, 22 producentów wina oraz 14 producentów lokalnych produktów spożywczych. Wydarzenie jest częścią Koncertu Smaków, szeregu imprez poświęconych najwyższej jakości lokalnej gastronomii i winom. Lista winnic, które wezmą udział w evencie: Bastianich, Castello di Buttrio, Castello di Spessa, Di Lenardo, Edi Keber, Ermacora, Eugenio Collavini,…

Dowiedz się więcej »
Październik 2017

Bolzano – Trydent Górna Adyga, WŁOCHY – AUTOCHTONA – targi win ze szczepów autochtonicznych

Październik 16 godz.11:00- Październik 17 godz.18:00
Autochtona, PIAZZA FIERA 1
Bolzano, Trydent Górna Adyga 39100 Włochy
+ Google Map

Autochtona to największe we Włoszech targi win wytwarzanych ze szczepów autochtonicznych. W evencie uczestniczyć będzie ponad 100 producentów z 15 regionów Włoch prezentując wina z najciekawszych siedlisk. Przeżyj moment prawdziwego zachwytu smakiem i jakością!

Dowiedz się więcej »
Listopad 2017

Szanghaj – CHINY – Targi ProWein w Chinach

Listopad 14 godz.09:00- Listopad 16 godz.17:00
New International Expo Center
Shanghai, China
+ Google Map
download

Niemieckie targi ProWine odnoszą międzynarodowy sukces - tak wielki, że po raz kolejny, w dniach 14-16 listopada 2017 r. odbędzie się ich specjalna edycja w Szanghaju. Chińczycy odgrywają coraz ważniejszą rolę we wszystkich strefach biznesu, nie zapominając o winie, które z chęcią importują z Europy. Chiny to ważny kraj dla producentów z Włoch, Francji, czy Niemiec - Chińczycy kupują duże ilości najdroższych, ciężko sprzedających się u nas win. Przykładem jest Barolo lub Brunello di Montalcino - chętnie wybierane przez chińskich kupców.

Dowiedz się więcej »
+ Eksport Listed Wydarzenia