BLOG PODRÓŻNICZY

Gdzie pojechać na wakacje w 2018 r.? Europa i świat.

Comments (7)
 1. Marika napisał(a):

  Sycylia to jest miejsce po prostu magiczne. Byliśmy tam w zeszłym roku i zdecydowanie to były wakacje życia. Palermo to chyba najlepsze miasto do życia na ziemi. Znajoma mi wczoraj mówiła, że Itaka ma fajną ofertę wycieczki objazdowej po Sycylii i właśnie się zastanawiamy z chłopakiem czy też nie pojechać. Wygląda to całkiem zachęcająco a firma wydaje się porządna, więc kto wie? Tylko pytanie czy finanse pozwolą.

 2. Chorwacja napisał(a):

  Na wakacje to tylko do Chorwacji w tym roku będę tam 3 raz i już nie mogę się doczekać jak będę mógł przejść na chorwacki tryb życia 😉

 3. Kaminscy napisał(a):

  My zostajemy w tym roku w kraju i wybieramy się do Podlesic, gdzie jest Zajazd Jurajski. Świetne miejsce, gdzie można w końcu porządnie odpocząć.

 4. Karolcia napisał(a):

  Ja już zaczęłam planować wakacje – nie mogę się doczekać. Prawdopodobnie padnie na Słoneczny Brzeg (Bułgaria) z ne tholiday. W zeszłe wakacje ostatecznie wybrałam Grecję ale kilkoro moich znajomych odwiedziło Słoneczny Brzeg i poczułam się więcej niż zachęcona, by zrobić to samo:)

 5. Julia napisał(a):

  Mnie cała rodzina szykanowała za wyjazd na Madagaskar i zostawienie 7letniej już córki z dziadkami. Nikt sobie nie wyobraża jak można wyjechać bez dziecka. A muszę przyznać że w życiu tak nie odpoczelam, zwłaszcza psychicznie, jak wtedy. Zabieram Core gdzie mogę ale na taki wyjazd nie wyobrażam sobie jej zabrać. I też nie mam zamiaru rezygnować z marzeń. Podziwiam Cię i pozdrawiam 😉 młoda w lutym jedzie że mną do Tajlandii i to również spotyka się z krytyką więc bądź tu człowieku mądry 😂

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *