BLOG PODRÓŻNICZY

Ciekawe miejsca w Chorwacji – zabytki,atrakcje, miasta

Comments (5)
 1. Marcin pisze:

  Kto by pomyślał, że tyle lat, tyle podróży za mną a jeszcze na Chorwację nie zawitałem! Ale mawiają, że co się odwlecze, to nie uciecze, więc zapewne kiedyś przyda mi się ten bardzo treściwy przewodnik! Pozdrawiam!

 2. Orebic to wszystkie wakacje mojego dzieciństwa! Spędzone na pływaniu na windsurfingu 😉 Świetne miejsce!

 3. Anita pisze:

  Przyznam szczerze, że ja jestem jakoś sceptycznie nastawiona do Chorwacji. Nigdy tam nie byłam, ale gro z moich znajomych narzeka, że na przestrzeni kilku ostatnich lat Chorwacja strasznie podrożała. Do tego w sezonie wszędzie dzikie tłumy. Sporo ludzi „przerzuca się” teraz na Czarnogórę czy Albanię. Byłaś może w tych dwóch ostatnich krajach? Jakie jest Twoje zdanie na ich temat?

 4. Ł | KzP pisze:

  Mnie do Chorwacji przekonywać nie musisz. Co roku tam jeździmy na żagle. Ostatnio znaleźliśmy komunę hipisów na wyspie Hvar. Chłodna lemoniada i wspólne palenie pozwoliły podwójnie doświadczyć to miejsce podwójnie. 😉 Lubisz Hvar?

 5. Krystian pisze:

  Przepiękne miejsca i bardzo interesujące propozycję. Mam nadzieję, że jak w końcu wybiorę się do Chorwacji, to zaplanuje sobie wycieczkę tak, by odwiedzić kilka z tych miejsc 🙂 Dzięki i oby więcej takich zestawień!:)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *