Ile kosztuje podróż na Kubę? Wakacje all inclusive – na własną rękę vs. z biurem podróży – część I

Comments (6)
 1. Gabriela pisze:

  Nigdy nie byłam aż tak daleko, ale muszę przyznać, że bardzo chciałabym kiedyś pojechać na Kubę 🙂

 2. Agnieszko, co za ciekawy wpis! Wzięłaś po lupę ciekawą opcję – wyjazd na Kubę. No i proszę. To nie takie oczywiste, że podróżując na własną rękę zawsze jest taniej. Wedlug Twoich zestawień warto czasami wziąć pod uwagę propozycje biur podrózy. Dzięki za taki wpis, który nam z Michałem troszkę otworzył oczy. My byliśmy przekonani, że to zawsze będzie taniej „samemu” coś zorganizować. Pozdrowienia dla Was!

 3. Agnieszka pisze:

  Lecimy do Havany za 6tygodni, bilety kosztowały nas 700zł/os (Ams-Mex-Hav) plus kilkaset złotych dolot do Ams, czyli można powiedzieć że bilety za połowę kwoty którą Ty założyłaś. Nie mamy zupełnie planu na Kubę, muszę przeczytać kolejny wpis, może wtedy coś mi się wyklaruje.. Z Kuby lecimy do Miami, nie mamy jeszcze terminu kiedy (nie będziemy wracac na tym samym bilecie, kupimy nowy Miami-Berlin). Mam pytanie – ile dni aby „liznąć” Kubę? Myślałam o max. tygodniu, jak sądzisz?

  1. Agnieszka pisze:

   Ja właśnie wróciłam z Kuby. Byliśmy tam 5 dni przy okazji wyjazdu do Meksyku. Wbrew temu , co inni mowili – to nam w zupełności wystarczylo aby „liznac Kube „. Byliśmy 3 dni w Hawanie , dzień na plaży i dzień na objazdowce w Vinales. Jeśli masz jakieś pytania śmiało pisz. Mogę też polecić super case w Hawanie. W USA tez długo byłam bo tam mieszkałam wiec tez mogę doradzić.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *