BLOG PODRÓŻNICZY

Dlaczego 2017 rok zmienił moje życie i czego nauczyłam się na własnych błędach? – blogowe podsumowanie – jak zwykle zbyt szczerze, niż przystoi.

Comments (6)
 1. jarek pisze:

  Agnieszka, nie wiem czemu dopiero to przeczytałem ale to piękne co piszesz. Szczerze gratuluję nie tylko pięknego zeszłego roku ale naprawdę mądrej refleksji.

 2. Basia pisze:

  Moj rok byl jednym z gorszych ale mysle ze to byla tez lekcja aby kolejne nastepne byly wspaniale. Niesamowicie czyta sie Twoje kazde slowo, przenosi mnie to w miejsca ktore odwiedzilas i daje jakies nadzieji ze tez kiedys cos tak wspanialego napisze.

  Pozdrawiam cieplutko

 3. Karolcia pisze:

  Miniony rok będę wspominała niezwykle mile. Wyjątkowo, jak nigdy wcześniej, udało mi się wyjechać dwa razy na wakacje. Byłam w Grecji i Hiszpanii z net holiday. Moim głównym postanowieniem na ten rok jest, by podtrzymać ten trend wyjazdowy:)

 4. blogierka pisze:

  Piękny i dojrzały tekst Aga! Aż idę poczytać Twoje inne wpisy tak mnie zaintrygowałaś swoją osobą i życiem 🙂

 5. Ewelina Gac pisze:

  Kochana, pięknie napisalaś o naszych wewnetrznych przemianach. U mnie 2017 był bardzo spokojny i stabilny, bo potrzeba podróży w głąb siebie była naprawdę silna. Pozdrowienia!

 6. traveLover pisze:

  Mam ochotę Cię uściskać! 🙂 Pięknie napisane i skłaniające do refleksji. O ile jesteś bogatsza przez ten miniony rok, to piękne doświadczać… Przytoczyłaś świetne cytaty, a ja do tego dorzucam coś od siebie: there is not bad or good experience, there is just experience. I cieszę się, że kolejny rok też spędzimy razem 🙂 <3

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *