BLOG PODRÓŻNICZY

Wenecja w zimie – 5 powodów, dla których warto odwiedzić Wenecję zimą

Comments (8)
 1. Agnieszka napisał(a):

  Do mnie najbardziej przemawiają argumenty nr 2,3 i 5. W Wenecji byłam dwukrotnie, ale za każdym razem latem. Faktycznie było strasznie gorąco i ciężko się zwiedzało.

 2. Asia napisał(a):

  Tak, kolorowa Wenecja na pewno zachęca, ale od razu o czym pomyslalam myslac o karnawale tam to ceny. Mi się zdarzyło być tam 2 razy i raz przejazdem, ceny jakieś kosmiczne. Ale miasto piękne, to fakt.

 3. Katarzyna napisał(a):

  Wenecja to jedno z moich marzeń, ale właśnie zawsze te tłumy nas odstraszały 😉 Fajne pomysły podajesz w swoim tekście. Podoba mi się tak kombinacja jechać na karnawał i zostać jeszcze po jego zakończeniu. Mam nadzieję, że przetestuję w przyszłym roku. Dzięki!

 4. Mnie przekonałaś! Wiem, że wiele osób nie lubi tego miasta z powodu dzikich tłumów, wszechobecnej drożyzny, oszustw i naciągactwa weneckich restauratorów, hotelarzy i gondolierów. Wiele osób jedzie tam tylko raz i zrażona już więcej nie wraca. Co by jednak nie mówić Wenecja ma swój urok, a karnawał w tym miejscu musi być niesamowitym przeżyciem!

 5. Ania napisał(a):

  W sumie zawsze myślałam, że jak karnawał to musi być Rio, a Wenecja tez przecież słynie z maskarady. Zainspirowałaś mnie, może w przyszłym roku też zrobimy takiego tripa 🙂

 6. Misskejtes napisał(a):

  Aż mi się zamarzył jakiś wyjazd, super wpis 😉

 7. Ewelina napisał(a):

  Jestem ciekawa jak jest z dostępnością miejsc noclegowych w okresie karnawałowym. W greckiej Patrzeto był jakiś koszmar! 🙂 na szczęście miałam swoje miejsce, ale wiele osób strasznie żałowało, że nie ma gdzie się zatrzymać na dłużej niż parę dni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *