PODRÓŻ MARZEŃ

Mieszkam w Baku! Azerbejdżańskich podróży czas start.

Comments (10)
 1. Natalia pisze:

  To centrum kultury cudowne! Widziałam ostatnio w Seulu Dongdaemun Design Plaza, które również zaprojektowała Zaha Hadid… nieprawdopodobną miała wyobraźnię i styl.
  Co do porozumiewania się z miejscowymi to wiem co czujesz… nic przyjemnego nie moc się dogadać z nikim dookoła

 2. Karolina pisze:

  Zaciekawiłaś mnie tym państwem ?? trochę zazdroszczę Ci ? Czekam na więcej wpisów ?

 3. kociel pisze:

  Faktycznie Baku to jeszcze podróżniczo nieodkryte miejsce, super że możesz tam spędzić trochę czasu – wykorzystaj go dobrze 🙂

 4. Marcin pisze:

  Baku to wspaniałe miejsce. Spędzisz tam, jestem pewien, wspaniały czas. Zainteresowanych tematem zapraszam także do siebie do serii o tym mieści i kraju.

 5. Daria pisze:

  Nigdy nie myślałam, aby się wybrać w tamtym kierunku. Szkoda tylko, że mam plany na wakacje na najbliższe 2 lata :O

 6. Gabriela pisze:

  Wow zazdroszczę Ci jak tam pięknie <3

 7. traveLover pisze:

  Kochana! Świetne doświadczenie pomieszkać w innym kraju, a co dopiero w tak egzotycznym i jeszcze nieodkrytym, jak Azerbejdżan! 🙂 Czekam na kawę w Warszawie! 🙂

 8. Karolina pisze:

  Wow! – Tylko na tyle mnie stać.
  Fakt, dość nieoczywisty kierunek na wyjazd służbowy i sama nie mam Azerbejdżanu na swojej Top liscie, ale zareagowałabym podobnie jak Ty! ? zdjęcia cudowne ?

  1. Jonasz pisze:

   No to ja proponuję Ci, przesunąć Azerbejdźan na liście zdecydowanie wyżej. Baku jest absolutnie fascynujące tym połączeniem starożytności i ultranowoczesnych wieżowców. Oprócz tego Gobustan. Lahic, Yanar Dag. Seki, pola naftowe, Quba, Xinaliq, rezerwat ptaków quizilagac (flamingi! Mnóstwo flamingów!) i cała masa innych SUPER miejsc. Plus przyjaźni, ciekawi ludzie. I postaraj się odwiedzić ten kraj jak najszybciej, póki jeszcze nie ma aż tak dużo turystów i miejscowi nie są zblazowani. Nie pożałujesz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *