EUROPA

Chorwacja w 10 dni – 6 wysp, 11 cudownych plaż i 12 nadmorskich miasteczek

Comments (11)
 1. Krystian pisze:

  Pięknie! Właśnie sam nie wiem czy w tym roku nie wybierzemy się do Chorwacji. Wszystko jednak zależy jak rozłożą się nasze plany urlopowe. Ale jesteśmy dobrej myśli!:)

 2. MAGDA pisze:

  Byłam na wyspie Ciovo kilka lat temu 🙂 Chorwacja mimo dziki tłumów urzekła mnie baaardzoi! Z wysp chciałabym odwiedzić Hvar, a z miasteczek Rovinj 🙂

 3. Szymon pisze:

  w Chorwacji byliśmy 2 lata temu – w zasadzie to przy okazji większego roadtripa po krajach bałkańskich. Widzieliśmy tylko okolice Dubrownika (no i tranzytowo, Slawonię z Bośni do Serbii). Było pięknie, ale chyba lepiej jest poza sezonem… jednak w sezonie (to akurat była końcówka lipca) jak dla mnie jest za dużo ludzi + niestety, Chorwacja to chyba jeden z najdroższych krajów Bałkanów, ceny jak we Włoszech. Dla mnie sąsiednie Bośnia i Czarnogóra są o wiele fajniejsze 🙂 (ale do Chorwacji na pewno jeszcze wrócę, chociażby zobaczyć wnętrze kraju i przekonać się, jak wygląda wybrzeże poza głównym sezonem)

 4. Iwona pisze:

  A ja Cię pewnie trochę zaskoczę – nie lubię Chorwacji! Owszem, jest bardzo piękna, ale… Po 1-sze strasznie dużo tam turystów, którym się wydaje, że jak stać ich na wczasy za granicą, to są bogami 🙁 Po drugie Chorwaci w porównaniu do innych narodów nie są zbyt sympatyczni, patrzą tylko na swój interes. Po 3-cie – jest tam po prostu drogo! Ale tak jak napisałam na początku, nie zmienia to faktu, że jest tam też bajecznie 😉 Ale jeśli miałabym teraz jechać w tym kierunku, to pojechałabym nieco dalej, do Czarnogóry lub Albanii (niby obok, a różnice w mentalności spore).

 5. Magda Zbieraj pisze:

  Chorwacki kolor wody jest nie do podrobienia! Ja na razie byłam tylko na Istrii, ale jestem zauroczona.

 6. Te wszystkie wyspy brzmią niesamowicie. O większości z nich nawet nigdy nie słyszałam. Chorwacja, podobnie np jak Grecja są przykładem na to, że nie musimy lecieć na Karaiby, żeby znaleźć prawdziwy raj :).

 7. traveLover pisze:

  super zdjęcia 🙂 Chorwacja jest pięka, tez nie słyszałam aby ktoś narzekał po takich wakacjach 🙂

 8. W Chorwacji bylam podad 10 lat temu, ale chetnie bym tam jeszcze kiedys wrocila 🙂

 9. Natalia pisze:

  Chorwację najlepiej zwiedzać jachtem! Kilkukrotnie miałam taka przyjemność i stwierdzam, ze nie ma lepszych wakacji! A widoki przy zachodzie słońca pomiędzy tymi wszystkimi wysepkami- bajka!

 10. Klaudia pisze:

  CHorwacja jest cudowna!! Za ponad tydzień znowu tam jadę i nie mogę się już doczekać 🙂 Cudowne zdjęcia! <3 Pozdrawiam

 11. MAGDA pisze:

  Słyszałam jak Ty wiele dobrego o Chorwacji i jeszcze sìę tam nie wybrałam, ale wybiorę. Liczę, że niebawem. Plaże wyglądają obłędnie. Czekam na szczegóły ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *