Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Spotkanie z Self Cooking Center® firmy Rational w Zamku Topacz

19 października 2017

Spotkanie z Self Cooking Center® firmy Rational w Zamku Topacz, czyli pierwsza edycja konkursu kulinarnego dla młodych kucharzy

Promowanie młodych, zdolnych kucharzy oraz poszerzanie znajomości zastosowania technologii konwekcyjno–parowej w pracy kuchni profesjonalnej to główne cele pierwszej edycji konkursu kulinarnego Spotkanie z Self Cooking Center® w Zamku Topacz.
Organizatorami wydarzenia są Zamek Topacz oraz firma Rational.

Konkurs kierowany jest do młodych kucharzy, którzy nie ukończyli 27 lat w momencie składania zgłoszenia, pracujących w restauracjach na stanowisku kucharza lub Szefa Kuchni. Wydarzenie ma pomóc im w doskonaleniu umiejętności oraz zdobywaniu wiedzy kulinarnej. Dodatkowo będzie dla nich doskonałą okazją do konfrontacji i wymiany doświadczeń zawodowych z innymi osobami z branży.

Dwuosobowe zespoły zainteresowane wzięciem udziału w konkursie mogą dokonać rejestracji na stronie www.club-rational.com do 29 września. Warunkiem przyjęcia zgłoszenia jest przesłanie autorskiego przepisu, wykorzystującego gęsinę oraz produkty regionalne. Jury wybierze następnie sześć receptur, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu konkursu. Rywalizacja pomiędzy wytypowanymi zespołami odbędzie się 19 października w Zamku Topacz. Zadaniem kucharzy będzie przygotowanie wcześniej zgłoszonego dania konkursowego.

Konkurs zakończy oficjalna Gala w Zamku Topacz, podczas której ogłoszeni zostaną zwycięzcy. Nagrodami w pierwszej edycji wydarzenia są:
*I miejsce: 3 000 zł oraz staż w Restauracji w Zamku Topacz,
*II miejsce: 2 000 zł,
*III miejsce 1 000 zł.

Regulamin konkursu: http://bit.ly/2spcisV

Wszelkie pytania dotyczące organizacji Konkursu należy kierować mailem na adres [email protected].com

Szczegóły

Data:
19 października 2017
Wydarzenie Tagi:
Strona internetowa:
http://bit.ly/2tL5Qf7

Miejsce

Zamek Topacz
Główna 12
Ślęza,dolnośląskiePolska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://bit.ly/2tL5Qf7