PODRÓŻE

PODRÓŻ DO INDII z dzieckiem. Wiza, szczepienia i pakowanie walizek!

Previous ArticleBIEDA JEST W NAS
Comments (11)
 1. Aneta pisze:

  Witam,
  w następnym miesiącu wybieram się do Indii z 9miesięcznym niemowlakiem. Słyszałam, że ciężko w Indiach dostać słoiczki z gotowym jedzeniem dla dzieci. Moje dziecko nie lubi kaszek a wręcz nimi wymiotuje. Będziemy dużo podróżować po Indiach i trochę mam ból głowy co podawać w takim wypadku maluchowi bo mało będzie okazji do gotowania.. Co Wy podawaliscie swojemu maluchowi?

 2. Sylwia pisze:

  W kwietniu wybieram sie z corka (3 miesice) do Indii jest to jej pierwsza podroz. Tam bedziemy 10 dni mojego meza brat zeni sie wiec chaialbym z corka uczestniczyc w ceremoni . jest ona po pierwszej serii szczpionek infarix hexa 6in 1 ,pnemokoki i rotarowirusy (kolejne szczepienie jak skonczy 4 miesiace ) czy jest bezpiecznie ja zabrac do Indii ?

 3. traveLover pisze:

  Indie jeszcze mnie nie wzywają… to nie ten moment. Ale on prędzej czy później nastąpi i wtedy wiem, po jakiego bloga sięgnę 🙂 Ściskam :*

 4. Olga pisze:

  Podobnie wyglądały moje przygotowania do wyjazdu do Wietnamu: szczepienia, wiza, wymiana walut… Standard zycia też podobny – albo wersja europejska, albo lokalna 🙂

 5. Agata pisze:

  Spojrzenie tej pani na ostatnim zdjęciu – bezcenne

 6. Skomplikowane to wszystko, ale warto przygotować się dokladnie, by nie było niespodzianek potem…

  1. Tak, niestety przy standardowej wizie trzeba się trochę napracować. Ale E-Visa jest o wiele prostsza i szybsza w przygotowaniu!

 7. Adela pisze:

  Bardzo dużo szczegółowym informacji, dla wszystkich, którzy wybierają się do Indii. Super tekst.

 8. Webska pisze:

  Szczerze podziwiam, ale tez troche zazdroszczę całej wyprawy. Ale dzięki takim odważnym osobom, które decydują się na podróż z dzieckiem, coraz więcej rodziców nie odmawia sobie przyjemności.

 9. If pisze:

  Świetny tekst! Właśnie na to czekałam 🙂

  1. Baaardzo dziękuję! Będę się starała z całych sił pisać jak najwięcej i jak najlepiej.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *