BLOG PODRÓŻNICZY

Gdzie pojechać na wakacje w 2018 r.? Europa i świat.

Comments (9)
 1. Julka pisze:

  najlepsze miejsca to, malta, grecja, portugalia, hiszpania, chorwacja – którą bardzo sobie cenie, mimo iż tak blisko. Wszystkie kraje zwiedzone z itaką, kto miał okazję z nimi lecieć ten wie, że bardzo się opłaca

 2. antekwpodrozy.pl pisze:

  Piękne miejsca. Byłem w Azerbejdźanie w 2017 roku. Baku jest całkiem fajne.

 3. Mirosława pisze:

  My wyspy Kanaryjskie rejs msc z podróżami i rejsami, tez już odliczamy tygodnie 😉 na dni trochę za wcześnie jeździmy z nimi od kilku lat w zasadzie z travelinc i nie załujemy fajnie zawsze spędzamy wakacje .

 4. Marek pisze:

  Ja nie mogę się doczekać wakacji we Włoszech 😉

 5. Marika pisze:

  Sycylia to jest miejsce po prostu magiczne. Byliśmy tam w zeszłym roku i zdecydowanie to były wakacje życia. Palermo to chyba najlepsze miasto do życia na ziemi. Znajoma mi wczoraj mówiła, że Itaka ma fajną ofertę wycieczki objazdowej po Sycylii i właśnie się zastanawiamy z chłopakiem czy też nie pojechać. Wygląda to całkiem zachęcająco a firma wydaje się porządna, więc kto wie? Tylko pytanie czy finanse pozwolą.

 6. Chorwacja pisze:

  Na wakacje to tylko do Chorwacji w tym roku będę tam 3 raz i już nie mogę się doczekać jak będę mógł przejść na chorwacki tryb życia 😉

 7. Kaminscy pisze:

  My zostajemy w tym roku w kraju i wybieramy się do Podlesic, gdzie jest Zajazd Jurajski. Świetne miejsce, gdzie można w końcu porządnie odpocząć.

 8. Karolcia pisze:

  Ja już zaczęłam planować wakacje – nie mogę się doczekać. Prawdopodobnie padnie na Słoneczny Brzeg (Bułgaria) z ne tholiday. W zeszłe wakacje ostatecznie wybrałam Grecję ale kilkoro moich znajomych odwiedziło Słoneczny Brzeg i poczułam się więcej niż zachęcona, by zrobić to samo:)

 9. Julia pisze:

  Mnie cała rodzina szykanowała za wyjazd na Madagaskar i zostawienie 7letniej już córki z dziadkami. Nikt sobie nie wyobraża jak można wyjechać bez dziecka. A muszę przyznać że w życiu tak nie odpoczelam, zwłaszcza psychicznie, jak wtedy. Zabieram Core gdzie mogę ale na taki wyjazd nie wyobrażam sobie jej zabrać. I też nie mam zamiaru rezygnować z marzeń. Podziwiam Cię i pozdrawiam ? młoda w lutym jedzie że mną do Tajlandii i to również spotyka się z krytyką więc bądź tu człowieku mądry ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *